![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ÖVRIGT / Diverse / Flaskställ 10381109
*
nr 1038 1109
Flaskställ
Trä, 38
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 19:53:33
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/5 00:19:37
1
Vinnande bud
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: flaskställ trä
-
6148 Ankare
Järn. Höjd: 105 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:24
-
5309 Askfat
på ställning, 1950-tal. Höjd: 80 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:53
-
6354 Blomsterbord
koppar / metallben. Bredd: 65 cm, djup: 33 cm, höj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:02
-
6217 Bricka
+ 2 tabletter+ 6 tabletter
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:43
-
6357 Cigarettburk
GAB Brons, 1930-tal. Höjd: 6,5 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:13
-
6155 Fönster
2 par, (valv), 68x45 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:37
*
Flaskställ
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1109
Flaskställ
Trä, 38
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/5 00:19:37 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{0C17A3AA-7471-4207-85DD-BD22AFE6A1E9}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: flaskställ trä
-
6148 Ankare
Järn. Höjd: 105 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:24 -
5309 Askfat
på ställning, 1950-tal. Höjd: 80 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:53 -
6354 Blomsterbord
koppar / metallben. Bredd: 65 cm, djup: 33 cm, höj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:02
-
6217 Bricka
+ 2 tabletter+ 6 tabletter
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:43 -
6357 Cigarettburk
GAB Brons, 1930-tal. Höjd: 6,5 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:13 -
6155 Fönster
2 par, (valv), 68x45 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:37